IZRAEL świętuje 30 lecie cały rok. Nowe wydawnictwo i koncerty!

UWAGA!

 

 

Nowe limitowane wydawnictwo zespołu IZRAEL to zapis koncertu z 2 sierpnia 1984 roku z festiwalu w Jarocinie. Przez wiele osób ten występ uważany jest za jeden z najlepszych koncertów Izraela w jego całej historii. \”To była najłagodniejsza i najwspanialsza muzyka, jaką można było zagrać na tej scenie\” powiedział po jego zakończeniu Piotr Nagłowski, konferansjer festiwalu. Teraz można go posłuchać prawie w całości. Prawie, bo utwór \”Pozytywna Siła\” nie został zarejestrowany magnetofonem szpulowym podłączonym do konsolety dźwiękowej, a ze względu na ograniczenia czasowe musieliśmy również usunąć niektóre wypowiedzi pomiędzy piosenkami.

Płyta winylowa wychodzi w nakładzie 1000 egzemplarzy i będzie rozsyłana do sprzedaży od 22 lipca 2013 roku. Można już zamawiać płyty tutaj:

https://www.manufaktura-legenda.pl/index.php?page=shop.product_details&category_id=14&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=725&option=com_virtuemart&Itemid=19&lang=pl

Będziemy realizowali zamówienia w kolejności zgłoszeń, ale najpierw opłacone z góry, a dopiero później przesyłki za pobraniem.

Wcześnie płyty będzie można kupić podczas specjalnych koncertów urodzinowych, które odbędą się:

20 lipca w Ostrowie Wielkopolskim, podczas festiwalu Reggae Na Piaskach http://www.reggaenapiaskach.pl/

21 lipca w Jarocinie, podczas Jarocin Festival: http://www.jarocinfestiwal.pl/

Zapraszamy!!

Leave a Comment

Shopping Cart