IZRAEL \”Geneza\” – podwójne CD na 30 lat zespołu!

27 lutego 1983 roku miał miejsce pierwszy publiczny występ grupy w klubie Ubab w Warszawie. Kilka lat temu okazało się, że istnieje zapis tego koncertu, zawierający kilkanaście zupełnie nieznanych utworów. Na prośbę fanów zespół zgodził się na wydanie limitowanej edycji z tym występem mimo nie najlepszej jakości technicznej tego materiału. Składa się on z trzech części. Każda z nich zawiera piosenki napisane i śpiewane odpowiednio przez Pawła Kelnera Rozwadowskiego, Roberta Brylewskiego i Tomasza Lipińskiego (występującego pod nazwą Goście w Podróży). Wśród nich znajduje się także wiele muzycznych rarytasów, w tym 11 nigdy nie publikowanych utworów Izraela oraz ciekawe aranżacje piosenek, które później weszły do repertuaru zespołu Tilt.

Specjalne wydawnictwo z okazji 30 urodzin Izraela zawiera dwie płyty cd i wydane jest w limitowanym nakładzie 2000 sztuk.

Zapraszamy na zakupy:

 

https://www.manufaktura-legenda.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=707&category_id=14&option=com_virtuemart&Itemid=19&lang=pl

Leave a Comment

Shopping Cart