Info

PAPRIKA KORPS nie zwalnia tempa. Znowu zespół wpisał się do kronik polskiej muzyki. Po raz pierwszy od kilkunastu lat ukazała się polska płyta winylowa z muzyką reggae. Oczywiście PAPRIKI KORPS, wydana w Finlandii i w dodatku w części na pomarańczowym winylu. Oto strona wydawcy płyty: http://www.punkinfinland.net/kamanen. Na stronie: http://paprika.reggae.pl kolejna ogromna lista koncertów letnich – można tylko chłopakom pozazdrościć organizacji. Zupełnie niespodziewanie okazało się, że znowu musieliśmy dotłoczyć płyty, których nakład w międzyczasie się skończył. Kontakt koncertowy: rastuch@interia.pl

„Duchowa Rewolucja\” IZRAELA sprzedaje się zgodnie z przewidywaniami bardzo dobrze. Dla tych, którzy jeszcze nie mają przypominam, że tym razem obie części znajdują się na jednej płycie i kasecie. Wewnątrz oprócz niepublikowanych zdjęć odzyskanych z archiwów wspomnienia muzyków związane z płytą.

Przygotowujemy do wydania nową płytę gitarzysty grupy GEDEON JERUBBAAL, czyli MAKA – RONa. Przypominamy, że udało nam się wydać już jego pierwszą produkcję zatytułowaną \”From Poland to Dubland\”. Więcej szczegółów wkrótce.

Bardzo dobrze sprzedaje się licencja ostatniej płyty EARL 16, znanego wokalisty, który ostatnio współpracował min z zespołami DREADZONE i LEFTFIELD (śpiewał z nimi świetny kawałek \”Release The Pressure\”). Płyta, produkowana w części przez DREADZONE, zawiera świetne nowoczesne reggae, które rzuca na kolana! Polskie wydanie różni się dwoma utworami od wydania oryginalnego i pakowane jest w digipack (tekturowe opakowanie). Cena CD i MC trochę wyższa od pozostałych fonogramów, ale tylko nieznacznie. Koncerty EARL 16 w Polsce przełożyliśmy na grudzień.

Leave a Comment

Shopping Cart